Skirkite 2 % pajamų mokesčio
Paremkite Asociaciją Euro-gym!  
Valstybė suteikia galimybę Jums nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami 2 % nuo Jūsų sumokėtos gyventojų pajamų mokesčio dalies. Visi mokame tam tikrą gyventojų pajamų mokestį, kurį valstybė, sudarinėdama biudžetą, paskirsto pagal prioritetus ir poreikius. Dabar ir Jūs galite dalyvauti valstybės biudžeto planavimo procese ir paskirti  2 % nuo sumokėtos pajamų mokesčio dalies tam kas mieliausia Jūsų širdžiai,bei norams-sporto klubui kuriame patys sportuojate.
Pagal Lietuvos gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, Jūs galite skirti 2% savo sumokėtos pajamų mokesčių sumos už praėjusius metus nepelno siekiančioms organizacijoms. Prašome pasinaudoti šia galimybe ir paremti Asociaciją EURO-GYM, nes Jums tai visiškai nieko nekainuos, o Jūsų pagalba bus skirta plėtoti kūno kultūrą ir sportą vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų tarpe, gerinant jų sveikatą ir formuojant jų sveikos gyvensenos įgūdžius.
 
Jūs turėtumėte užpildyti bei pateikti mokesčių inspekcijai FR0512 formą, kuri yra prikabinta šio puslapio apačioje. Tačiau, kad negaištumėte savo brangaus laiko siūlome Jums paprastesnį variantą. Jūs tiesiog elektroniniu paštu rolandas@skl.lt atsiunčiate savo duomenis t.y. vardas, pavardė, asmens kodas ir adresas, ir kontaktinį telefoną, arba tą patį galite padaryti SMS žinute Tel. 8 698 27167 arba pats paprasčiausias variantas, paskambinate nurodytu telefonu ir padiktuojate duomenis. 
Už Jus bus užpildyta ir atspausdinta FR0512 forma,bei susisiekus su Jumis dar kartą patikrinus duomenis, bus duota pasirašyti ir beliks paštu išsiųsti į VMI.
Iš anksto dėkojame už paramą Asociacijai EURO-GYM ir padedant formuoti žmonių sveikos gyvensenos įgūdžius.
 
Pagarbiai,
Asociacija EURO-GYM
Tel. 8 698 27167
e-mail. rolandas@skl.lt
Logo_footer   
     © 2019 SPORTO KLUBAS „ARENAGYM“