„TRX“ – viso kūno stiprinimo treniruoklis, kuris leidžia atlikti įvairius jėgos pratimus, pasinaudojant kūno sunkio jėga ir kūno svoriu.

Dėl „TRX“ nestabilumo, kiekvienas pratimas yra funkcionalus, treniruojantis daugelį raumenų. Yra gausybė pratimų, iš kurių treneris pariks Jums tinkamiausius. Treniruoklis skirtas ne tik raumenų auginimui, bet ir ištvermei, fizinei jėgai, lankstumui ugdyti.

„TRX“ susilaukė labai didelio populiarumo tiek vakaruose, tiek Europoje.Juo naudojasi netgi labiausiai pažengę atletai, kultūristai, šokėjai ir kitų sričių sportininkai. Šį treniruoklį karinių misijų metu naudoja JAV kariuomenė.

10 „TRX“ treniruočių privalumų

 1. Greita ir veiksminga viso kūno treniruotė;
 2. Treniruotės metu naudojate savo kūno svorį;
 3. Pratimai atliekami keičiant kūno padėtį;
 4. Dirba net gylieji raumenis ir raumenis stabilizatoriai:
 5. Gerina kūno pusiausvyrą, koordinaciją, greitį;
 6. Didina raumenų masę, ištvermę ir jėgą;
 7. Didina kūno stangrumą ir lankstumą;
 8. Mažina riebalino audinio sluoksnį;
 9. Treniruojami proporcingai visi kūno raumenys;
 10. Padeda sudeginti daugiau kalorijų;

TRX treniruokliai – natūralių judesių technika. Kas yra TRX sistema? Kuri prasiskynė kelią į fitneso pramonę ir yra naudojamas daugelio profesionalių sporto komandų ir geriausių trenerių visame pasaulyje.

Kad ir koks būtų jūsų treniruotės tikslas, TRX gali padėti! Pradedantieji gali sumažinti savo treniruotės intencyvumą ir pratimo atlikimo trukmę. Didžiausias privalumas yra tas, kad  kiekvienas pratimas treniruoja ne tik galūnių, bet ir visą jūsų kūno raumenyną.

Dar vienas privalumas, kad treniruotės intensyvumui koreguoti jūs naudojate savo kūno svorį tiesiog vaikščiodami arčiau ar toliau nuo lyno kablio. Tai reiškia, kad jūs nuolat išbandote savo kūną kiekvieno pratimo metu, neprarasdami laiko keičiant svorius.

TRX sustiprina visas raumenų grupes, taip pat ir aplink sąnarius, kurios reikalingos didesniems svoriams išlaikyti, ko nepasiekiama įprastais treniruokliais.

TRX taip pat padeda kovoje prieš kaulų retėjimą. Pratimai yra nesmūginiai, bet kartu suteikia visus didesnių svorių pratimų privalumus.

TRX pratimai įtraukia į darbą ir tas raumenų grupes, kurios paprastai nedirba įprastuose  jėgos treniruokliuose.

Jūs ieškote kardio treniruotės, norite numesti svorio ir atstatyti raumenų ištvermę? TRX priverčia dirbti raumenis, kurie pagreitina širdies darbą, degina daugiau kalorijų nei „tradicinis“ treniruoklis, stiprina širdį bei padidina raumens ištvermę.

TRX treniruoklis idealai tinka vyrams ir moterims turintiems antsvorio, norintiems sulieknėti. Padeda sudeginti daugiau kalorijų per trumpesnį laiką ir suteikia daug teigiamų emocijų. 30 min. dirbant su TRX treniruokliu prilygsta 90 min. kito pobūdžio treniruotėms. Galima pasiekti puikių rezultatų. Raumenų tonusas išlieka tris dienas. Šį treniruoklį saugu naudoti. Nėra didelės apkrovos stuburui, tai ženkliai sumažiną traumų tikimybę ne tik treniruotės metu, bet ir paruošia žmogaus kūną sudėtingoms gyvenimo situacijoms.

Kaip matote, TRX sistema yra labai universali, tinka visiems: jaunam, senam, profesionaliam sportininkui, namų šeimininkei, atletui – nesvarbu, kokie jūsų tikslai ar fizinis pasiruošimas, TRX yra skirtas Jums! Pradėkite vienos dienos programą su treneriu arba grupėje šiandien ir perkelkite savo kūno fiziologiją į kitą lygį!

Prisijunkite prie mūsų ir įrodykite sau ir kitiems, kad Jūs esate šiuolaikiškas žmogus ir neatsiliekate nuo progreso.

NAUJIENA

Asmeninėms TRX treniruotės (trukmė 40 min.).

 • visos treniruotės metu trenerio dėmesys tik Jums;
 • labiausiai Jums tinkamų TRX treniruočių pratimų parinkimas;
 • maksimalus treniruotės efektyvumas;
 • sprendimai atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius kiekvieną treniruotę;

Inventorius: TRX treniruoklis, balanso treniruoklis BOSU®, pasipriešinimo guma su rankenėlėmis Body Tube Premium, svarmenis 1-10 kg., kilimėlis.