Joga yra indų filosofijos mokymas, apimantis įvairius fizinius ir mentalinius pratimus kaip asanas, pranajama, meditaciją arba askezę.Pavadinimas kilęs iš (sanskrito kalbos, योग, yoga, nuo yuga (jungas), yui reiškia: „surišti, įtempti“ ir gali būti suprantamas kaip „suvienijimas“ arba „integracija „.

  • Karma Joga – veikimo joga – tai kelias, kurį daugiausia pasirenka draugiškos natūros žmonės. Ši joga moko pasiaukojimo, nesitikint jokio atpildo ar naudos. Veikimas, neprisirišant prie savo veiklos vaisių, išugdo tauresnius jausmus.
  • Bhakti Joga – dvasinio pasišventimo (atsidavimo) kelias, kurį renkasi emocinės natūros žmonės. Maldomis, garbinimu ir ritualais jie paskiria save Dievui, keisdami savo emocijas ir leisdami joms tekėti į besąlyginę meilę ir dvasinį atsidavimą.
  • Džnana Joga – žinojimo ir išminties joga – sunkiausias kelias, reikalaujantis begalinės valios ir intelekto. Pagal Vedantos filosofiją, Jnana jogai naudoja savo protą tam, kad ištirtų savo tikrąją prigimtį. Erdves stiklinio indo viduje ir išorėje mes suvokiame kaip skirtingas, taip pat, kaip ir savo atskirumą nuo Dievo. Jnana Joga padeda „sudaužyti tą stiklinį indą“, pamažu ištirpdant nežinojimo šydą, ir patiriant savo vienybę su Dievu.
  • Radža Joga – fizinės ir protinės kontrolės mokslas. Dažnai vadinamas „karališkaja joga“ . Jis siūlo visapusišką minties bangų kontroliavimo metodą, pakeičiantį mūsų psichinę ir fizinę energiją į dvasinę. Tai mūsų studijos praktikuojama jogos rušis, į kurią įeina ir hatcha joga.
  • Hatcha joga – pratimai kūnui. Ji susideda iš asanų (pratimų kūnui), pranajamos (kvėpavimo pratimų), atsipalaidavimo ir valymosi technikų. Tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Atliekant nesudėtingus dinaminius ir statinius pratimus, švelniai tempiami raumenys, sausgyslės ir raiščiai, mankštinami sąnariai. Kvėpavimo pratimai valo ir stiprina organizmą, raminančiai veikia. Atsipalaidavimo pratimai padeda pamiršti kasdienius rūpesčius, pailsėti, atstatyti vidinę pusiausvyrą.
 ŠIUO METU „ARENA GYM“ SIŪLO MĖGAUTIS  HATCHA  JOGA.